Забезпечення захисту персональних даних
Розвиток ІТ-бізнесу в Україні
Формування стратегії розвитку ІТ в держорганах
Освітня функція

ЗАПРОШУЄМО ДО АСОЦІАЦІЇ
 

Зелені технології в дії

Цифрові та клінтек технології поступово стають у нагоді все ширшому колу користувачів. Ще кілька років тому українці не могли собі уявити державного службовця, що прокочується містом велосипедом чи самокатом. Чи не єдиним нестандартним виключенням були кінні поліціанти Києва, що несли службу верхи у зелених зонах столиці.

У травні 2022 року складна енергетична ситуація в Україні та Києві вимусила владу шукати більш креативні способи пересування містом. На допомогу інспекторам з благоустрою Деснянської районної державної адміністрації у місті Києві прийшли легкі, швидкі та екологічні електросамокати.

Так, відомий завдяки шерінговій моделі Bolt, що набула популярності у всьому світі саме завдяки вдалому поєднанню цифрового сервісу та міської мобільності та екологічності, такий сучасний та модний вид персонального транспорту як електросамокат – зробив свої перші кілометри і на державній службі.

Ця подія стала знаковою та символічною і для Асоціації Digital Ukraine, адже у квітні 2022 року спільним рішенням правління організації було засновано новий Комітет з розвитку зелених технологій та інновацій. Одним з напрямків експертизи даного комітету є саме клінтек рішення та стартапи, що допомагають творити нові зелені міста та майбутнє України, а серед активних учасників комітету виступають найбільший в країні розсадник рослин для зовнішнього озеленення MegaPlant, що постачає великий асортимент дерев та інших декоративних рослин в тому числі і на потреби зеленого господарства та благоустрою Києва.

Світ тісний, динамічний та дивовижний. Слідкуйте за зеленими технологіями та їх проникненням в життя міст та родин України разом з нами, долучайтеся до лав учасників Асоціації Digital Ukraine та досягайте найвищих показників ваших компаній та стартапів.

Джерело: https://bit.ly/3t1vOZE