Забезпечення захисту персональних даних
Розвиток ІТ-бізнесу в Україні
Формування стратегії розвитку ІТ в держорганах
Освітня функція

ЗАПРОШУЄМО ДО АСОЦІАЦІЇ
 

За 3 місяці набувають чинності зміни до ЗУ «Про захист персональних даних» стосовно хмарних послуг в Україні. Що зміниться для підприємств.

Дванадцять років тому, 1 червня 2010 року, набув чинності Закон України «Про захист персональних даних».  Зі стрімким  розвитком цифрових технологій, Big Data та AI значне погіршення норм приватності та стану захисту персональних даних у світі набуло катастрофічних наслідків. Особливо вражать випадки витоку та публічного розкриття чутливих даних.

Сьогодні штрафи за порушення норм GDPR сягають міліардних позначок, а діджітал-сервіси будують все більш складні системи кіберзахисту реєстрів персональних даних користувачів, якими вони оперують.

В Україні в умовах війни, що продовжується з 2014 року зафіксовані тисячі порушень норм роботи з персональними даними. Деякі випадки витоку реєстрів з державних застосунків чи сервісів несуть просто приголомшливі загрози для громадян України та інших країн, а сама держава на рівні законодавства намагається значно підсилити норми захисту персональних даних в Україні, практично приводячи їх до європейських стандартів (див. зміни до ЗУ «Про захист персональних даних», в тому числі щодо використання хмарних технологій).

Змінюється світ – змінюють принципи захисту наших з вами даних.

Не зневажайте власною безпекою, зверніться до фахівців Асоціації Digital Ukraine за фаховою консультацією щодо застосування норм GDPR та національного законодавства України в вашому бізнесі на території України та за кордоном, незалежно від виду діяльності вашого підприємства чи його географічного розташування в умовах воєнного стану.
Допоможемо. Захистимо. Застережемо.