Забезпечення захисту персональних даних
Розвиток ІТ-бізнесу в Україні
Формування стратегії розвитку ІТ в держорганах
Освітня функція

ЗАПРОШУЄМО ДО АСОЦІАЦІЇ
 

Як розібратися і не потонути в болоті російської пропаганди? Дізнавайтеся просто зараз – на безкоштовному онлайн-курсі «‎Інформаційна гігієна під час війни‎» проєкту «Як не стати овочем» Оксани Мороз

Половина українців вважають, що вміють розпізнавати фейки, проте тільки 3-11% насправді можуть це зробити. 32% українців визначають достовірність новини інтуїтивно, 42% – взагалі ніколи не перевіряють отриману інформацію.

У країни-терориста є безліч інструментів впливу: соціальні мережі, іноземні медіа, «хороші рускі‎», блогери-інсайдери, ІПСО та багато інших.

Такі терміни, як інформаційна війна, спеціальні психологічні операції, пропаганда чули всі. Але далеко не всі розуміють, як самих українців використовують для цих процесів і як наша поведінка ненавмисно стає допоміжним інструментом для ворога.

В ході 3-годинного безкоштовного онлайн-курсу на сучасних та актуальних для України прикладах ви дізнаєтеся:

·       як формується інформаційне поле під час активної фази війни;

·       про специфіку українських, іноземних та російських медіа;

·       як працює класична російська пропаганда;

·       що таке інформаційно-психологічні спецоперації;

·       як росіяни використовують Telegram, блогерів-інсайдерів та «хороших росіян‎» для досягнення своїх цілей;

·       яких правил інформаційної гігієни слід дотримуватись під час війни.

Курс буде корисним для тих, хто хоче самостійно розібратися в методах російської пропаганди та зрозуміти, як не наступити на інформаційні міни ворога. А також для тих, хто хоче зрозуміло та просто пояснити рідним шкідливість ворожої інформації.

Перейти на курс: https://bit.ly/3gsC4qf

Створено за підтримки Посольства США в Україні та ВГО Українська бібліотечна асоціація. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Supported by the U.S. Embassy to Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.

Асоціація Digital Ukraine щиро вдячна ініціатору проєкту «Як не стати овочем», експерту з інформаційної гігієни, автору книжок «Нація овочів?» (призер премії KBU AWARDS-2020) та «Боротьба за правду» (персональна відзнака премії BookForum Best Book Award-2020) Оксані Мороз – за підготовку та поширення у відкритому доступі матеріалів з інформаційної безпеки, що рекомендовані до ознайомлення кожному українцю в умовах війни, що ведеться росією проти України та світу, в т.ч. в інформаційному просторі.

Зберігаємо спокій, дотримуємося правил інфогігієни та тримаємо фронт інформаційної безпеки України!