Забезпечення захисту персональних даних
Розвиток ІТ-бізнесу в Україні
Формування стратегії розвитку ІТ в держорганах
Освітня функція

ЗАПРОШУЄМО ДО АСОЦІАЦІЇ
 

У Києві завершилася перша за час воєнного стану виставка товарів для волонтерських організацій «Волонтер Експо»

10-12 листопада в першому павільйоні Міжнародного Виставкового Центру відбулася велика виставкова подія, присвячена діяльності волонтерських організацій, «Волонтер Експо».

Найбільшою популярністю серед військових та цивільних гостей виставки користувалася військова амуніція, польове спорядження, зброя, прилади нічного бачення, транспортні засоби, індивідуальний захист, сублімовані суміші для харчування, повітряні та наземні безпілотники, широко представлені на стендах учасників.

Також відбулися акти безоплатної передачі гуманітарної допомоги волонтерам та захисникам України. Зокрема в ході першого виставкового дня Львівським оборонним кластером була урочисто передана Державній службі з надзвичайних ситуацій України велика партія бронежилетів.

В інтерв’ю національним телеканалам очільник ДСНС України Сергій Крук подякував керівництву Львівського Оборонного Кластеру та всім волонтерам України за допомогу.

Виставку з неофіційним візитом відвідали іноземні дипломати кількох держав, серед гостей переважали представники військових підрозділів, парамедики, цивільні волонтери.

Асоціація Digital Ukraine щиро вдячна за актуальну та продуктивну подію організаторам «Волонтер Експо», що оперативно та злагоджено вирішували всі технічні питання воєнного часу для комфорту та ефективної роботи учасників експо.

Дякуємо всім учасникам за допомогу у здобутті Перемоги України!

До зустрічі на наступних подіях.