Забезпечення захисту персональних даних
Розвиток ІТ-бізнесу в Україні
Формування стратегії розвитку ІТ в держорганах
Освітня функція

ЗАПРОШУЄМО ДО АСОЦІАЦІЇ
 

Традиційний травневий онлайн-форум INTERNATIONAL COMPLIANCE & BUSINESS ETHICS переносить дати проведення на серпень 2022 року

У світовій практиці комплаєнс та бізнес-етика міцно пов’язані між собою. Крім того, в епоху цифрової трансформації фінансових технологій, а також зростаючих ризиків та регуляторних вимог в умовах глобальних обмежень, пов’язаних з пандемією, військовими діями тощо, стає неможливим побудова ефективного корпоративного середовища без чіткого функціонування комплаєнс-систем та бізнес-етики.

Інакше кажучи, банкам та корпораціям необхідно терміново змінювати сам підхід до комплаєнсу та зрозуміти, що комплаєнс-рішення – це не те, що непогано було б мати прямо зараз, а те, що необхідно обговорювати, трансформувати та покращувати постійно.

Саме про це піде мова на черговому Міжнародному форумі INTERNATIONAL COMPLIANCE & BUSINESS ETHICS 2022.

Серед спікерів заходу виступлять комплаєнс-офіцери потужних українських брендів «Укренерго», «Київстар», «ТАСкомбанк», МАУ, ДТЕК, BASF.

Своїм досвідом з учасниками форуму також поділиться член Асоціації Digital Ukraine, Business Development Manager Business Consulting — Technology risk team EY Ukraine Михайло Чайкін та Голова комітету з освіти Асоціації Digital Ukraine Ксенія Захарченко.

Увага!

У 2022 році Міжнародний форум INTERNATIONAL COMPLIANCE & BUSINESS ETHICS відбудеться у нові дати – 30-31 серпня 2022.

Докладніше про програму та спікерів події https://bit.ly/3w1X8ru