Забезпечення захисту персональних даних
Розвиток ІТ-бізнесу в Україні
Формування стратегії розвитку ІТ в держорганах
Освітня функція

ЗАПРОШУЄМО ДО АСОЦІАЦІЇ
 

Результати проведення відкритих Зборів комітетів Асоціації Digital Ukraine за 1 квартал 2022 року

22 квітня відбулися відкриті Збори комітетів Асоціації Digital Ukraine за 1 квартал 2022 року. Через військову агресію рф проти України захід відбувся в форматі Zoom-конференції. Доступ до конференції отримало понад вісімдесят дійсних членів та партнерів, а також кандидатів на вступ до Асоціації.

В ході конференції було підведено підсумки та презентовано звіт щодо результатів роботи організації у 2021 році, а також оголошено 2022 рік «Роком стійкості» в Асоціації Digital Ukraine.

Присутні, Президент Асоціації, голова Комітету з захисту персональних даних, Олена Колченогова, Віце-президент, голова Комітету з кіберзахисту Дмитро Некраха, Голова комітету з освіти Ксенія Захарченко, розповіли гостям події про плани розвитку Асоціації у нових економічних та безпекових обставинах.

Крім того, на численні запити компаній-кандидатів на вступ до Асоціації, Правлінням організації офіційно оголошено про відкриття нового Комітету з розвитку зелених технологій та інновацій, головою якого призначено Віктора Петренка.

В ході зустрічі Віктор Петренко розповів про плани та перспективи розвитку нового актуального комітету Асоціації та запросив присутніх долучатися до активної роботи в Комітеті.

Таким чином, наразі, у поточному році діяльність Асоціації Digital Ukraine, буде зосереджена на таких важливих векторах розвитку діджитал-складової розвитку компаній-учасниць Асоціації та галузей, в яких зосереджена їх діяльність:

·       Забезпечення високого рівня кіберстійкості та інформаційної безпеки
·       Забезпечення надійного захисту персональних даних всіма департаментами та службами компаній та організацій
·       Забезпечення сучасного рівня освіченості фахівців компаній та громадянського суспільства щодо діджитал-середовища та його основних факторів ризику та можливостей
·       Забезпечення розвитку зелених технологій та впровадження елементів сталого розвитку та екологічності ведення діяльності в усіх аспектах розвитку та відновлення громадських та приватних просторів України

На завершення модератор зустрічі привітала нового партнера Асоціації Західноукраїнський національний університет з приєднанням до організації та запросила усіх присутніх до набуття та продовження членства в Асоціації на 2022 рік.

За довідками щодо вступу та напрямків роботи комітетів у 2022 році звертайтеся з 09:00 до 19:00 щоденно, крім сб. та нд., за координатами press@digitalua.org або (097) 554 97 33.