Забезпечення захисту персональних даних
Розвиток ІТ-бізнесу в Україні
Формування стратегії розвитку ІТ в держорганах
Освітня функція

ЗАПРОШУЄМО ДО АСОЦІАЦІЇ
 

Президент Асоціації Digital Ukraine Олена Колченогова виступить спікером онлайн-діалогу «Персональні дані під час війни: захист, зміни, міфи»

Що змінилось у сфері захисту персональних даних у зв‘язку з воєнним станом? Чи може держава використовувати свої сервіси для «слідкування». Чи можуть ІТ-проєкти передавати самостійно або на запит держави дані користувачів?

Ці та багато інших чутливих питань щодо особливостей захисту персональних даних в Україні під час воєнного часу розкриють експерти та представники влади в ході онлайн-заходу, організованого за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety «Персональні дані під час війни: захист, зміни, міфи».

В ході професійного діалогу буде також презентовано доповідь «Вплив воєнного стану на приватне життя» Президента Асоціації Digital Ukraine, фахівчині із захисту персональних даних, сертифікованої DPO (DATA PROTECTION OFFICER) Олени Колченогової.

Початок заходу – о 17:00, 16 червня 2022.

Участь безкоштовна за реєстрацією.

Докладніше про подію: www.facebook.com/events/1033328597318657/
Взяти участь у заході: https://forms.gle/ZoBYMt8YWN9MoU6s9

Організатор: Kyiv Legal Hackers

Матеріал про подію від організатора відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».

Приєднуйтесь до події та залишайтеся в цифровій безпеці!