Раді вітати в лавах активних учасників Асоціації DigitalUkraine нового члена організації, що долучився до роботи Комітету з розвитку зелених технологій та інновацій, архітектурну компанію Projectoria.
PROJECTORIA – це сучасна команда архітекторів та дизайнерів. Це місце де створюються проєкти мрій простих та складних людей. Місце, де креслення перетворюються на бетон та цеглу, скло та метал.
Компанія заснована в червні 2021 року в Києві. Команда складається з досвідчених, сертифікованих спеціалістів у галузі архітектури та дизайну. В портфоліо команди такі архітектурні об’єкти, як Житловий комплекс, Бізнес-центр, Торговий центр, Заміський відпочинковий комплекс, Котеджі та дизайн інтер’єру офісів, квартир, кафе тощо.
Команда може виконати всі етапи проектування, від концепції до робочої документації. Також всі проекти можуть виконуватися у форматі BIM-проектування, з проведенням цієї роботи професійним BIM-координатором.