Забезпечення захисту персональних даних
Розвиток ІТ-бізнесу в Україні
Формування стратегії розвитку ІТ в держорганах
Освітня функція

ЗАПРОШУЄМО ДО АСОЦІАЦІЇ
 

Партнерство Digital Ukraine ВАКЦ

19 травня 2021 року президент асоціації Digital Ukraine Олена Колченогова та президент Всеукраїнської асоціації контактних центрів (ВАКЦ) Тетяна Шалига провели урочисту зустріч, на якій було укладено Меморандум про партнерство та співпрацю. Партнерство Digital Ukraine ВАКЦ передбачає спільну роботу у напрямі розвитку культури та свідомості вітчизняного бізнесу та громадян щодо роботи з персональними даними.

Меморандум визначає напрями взаємодії асоціацій, зокрема у проведенні інформаційних та навчальних заходів, поширення знання про правила поводження з клієнтськими даними, опрацювання законодавчих аспектів убезпечення, збереження даних. Також асоціації планують об’єднати зусилля задля інформування учасників ринку про сучасні технології, які дозволяють автоматизувати та захистити процеси управління персональною інформацією про клієнтів.

«Еволюція в суспільстві сьогодні проявляється у тому, що експертні спільноти об’єднуються задля підвищення культури обслуговування громадян – як на державному рівні, так і в комерції. Партнерство ВАКЦ та Digital Ukraine формує закладини усвідомленого інформаційного суспільства в Україні. Ми вважаємо сьогоднішню подію видатною, оскільки це партнерство наших профільних асоціацій значно розширює можливості розвитку інформаційної та технічної грамотності населення, і ми вже окреслили перелік першочергових заходів, анонси яких незабаром готові будемо представити ринку», – підкреслює значущість такої співпраці Тетяна Шалига, президент ВАКЦ. Також про нові можливості заявила Олена Колченогова, президент Digital Ukraine, зокрема вона підкреслила: «Початок цієї співпраці створює додаткові ресурси для обміну існуючим досвідом та інформацією для кожної сторони, а також значний потенціал і можливості для наших учасників».