Забезпечення захисту персональних даних
Розвиток ІТ-бізнесу в Україні
Формування стратегії розвитку ІТ в держорганах
Освітня функція

ЗАПРОШУЄМО ДО АСОЦІАЦІЇ
 

Octava Capital проведено першу консультаційну зустріч щодо можливостей проекту Budmall Center для будівництва доступного екологічного модульного житла для ВПО в Україні

«Зима 2022-2023 стане справжнім викликом для української енергетики. … Російські обстріли пошкодили або й повністю зруйнували безліч критично важливих об’єктів інфраструктури. Окупанти пошкодили кілометри теплотрас. На жаль, у деяких східних та південних областях відновити їх фізично неможливо через військові дії. …

Модульні будинки компанії Budmall відрізняються енергоефективністю, що особливо актуально в контексті сьогодення. Переваги наших будинків — опалення за допомогою електроенергії. Додаткове утеплення стін дозволить максимально зекономити ресурси і пережити зиму в теплі.

Ми переконані, що громади, які прийняли ВПО, обов’язково мусять розглянути модульні дерев’яні будинки як варіант комфортного житла для них», – заявляє український виробник модульного екологічного універсального житла на своїй офіційній сторінці в фейсбук.

Про можливості співпраці в рамках роботи Комітету з розвитку зелених технологій та інновацій Асоціації Digital Ukraine поспілкувалися ініціатор проєкту Budmall Center Тарас Демкура та Менеджер інвестиційних проєктів постійного учасника Асоціації компанії Octava Capital Сергій Гарбар.