Забезпечення захисту персональних даних
Розвиток ІТ-бізнесу в Україні
Формування стратегії розвитку ІТ в держорганах
Освітня функція

ЗАПРОШУЄМО ДО АСОЦІАЦІЇ
 

Новий квартал 2022 року ознаменувався підписанням Меморандуму про партнерство та співпрацю між Асоціацією Digital Ukraine та Західноукраїнським національним університетом

Західноукраїнський національний університет (ЗУНУ) – класичний університет України, сучасний заклад вищої освіти, заснований у 1966 році відкриттям відділення фінансово-економічного факультету Київського інституту народного господарства. У 1967 році на базі відділення утворено факультет, у 1971 році – Фінансово-економічний інститут, а згодом Інститут народного господарства (1989 рік) та Академію народного господарства (1994 рік). 30 березня 2005 року навчальний заклад став університетом, якому 29 вересня 2006 року Указом Президента України було присвоєно почесний статус національного. 25 серпня 2020 року відповідно до наказу МОН України Тернопільський національний економічний університет (ТНЕУ) перейменовано на Західноукраїнський національний університет і надано статус класичного закладу вищої освіти.

У 2020 році ЗУНУ посів 13 місце серед двохсот університетів України у рейтингу закладів вищої освіти “Топ 200 Україна” та 33 місце серед 241 зво у консолідованому рейтингу України.

Співпраця з Асоціацією Digital Ukraine, започаткована на основі підписання Меморандуму в особі Ректора ЗУНУ Андрія Крисоватого та Президента Асоціації Digital Ukraine Олени Колченогової передбачає широке коло питань, головними з яких є обмін інформацією, знаннями та досвідом, у тому числі міжнародним, з впровадження GDPR, принципів інформаційної та кібербезпеки в Україні, а також обмін досвідом з реалізації освітніх програм щодо здійснення підготовки фахівців рівнів вищої освіти, зокрема, згідно з Стандартами спеціальності 075 «Маркетинг», навчальними планами, вимогами кваліфікаційних характеристик та наукових, а також управлінських проектів, програм для всіх співробітників Сторін, у тому числі на кафедрі маркетингу.

Співпраця Сторін відбуватиметься в рамках плану подій Комітетів Асоціації Digital Ukraine з освіти, захисту персональних даних та кібербезпеки.

Керівництво Асоціації Digital Ukraine щиро вітає нового академічного партнера та бажає успіхів у досягненні навчальних планів та завдань на ниві підготовки молодих потужних спеціалістів діджитал-світу України.