У 2020 році ЗУНУ посів 13 місце серед двохсот університетів України у рейтингу закладів вищої освіти “Топ 200 Україна” та 33 місце серед 241 зво у консолідованому рейтингу України.
Співпраця з Асоціацією Digital Ukraine, започаткована на основі підписання Меморандуму в особі Ректора ЗУНУ Андрія Крисоватого та Президента Асоціації Digital Ukraine Олени Колченогової передбачає широке коло питань, головними з яких є обмін інформацією, знаннями та досвідом, у тому числі міжнародним, з впровадження GDPR, принципів інформаційної та кібербезпеки в Україні, а також обмін досвідом з реалізації освітніх програм щодо здійснення підготовки фахівців рівнів вищої освіти, зокрема, згідно з Стандартами спеціальності 075 «Маркетинг», навчальними планами, вимогами кваліфікаційних характеристик та наукових, а також управлінських проектів, програм для всіх співробітників Сторін, у тому числі на кафедрі маркетингу.
Співпраця Сторін відбуватиметься в рамках плану подій Комітетів Асоціації Digital Ukraine з освіти, захисту персональних даних та кібербезпеки.
Керівництво Асоціації Digital Ukraine щиро вітає нового академічного партнера та бажає успіхів у досягненні навчальних планів та завдань на ниві підготовки молодих потужних спеціалістів діджитал-світу України.