Забезпечення захисту персональних даних
Розвиток ІТ-бізнесу в Україні
Формування стратегії розвитку ІТ в держорганах
Освітня функція

ЗАПРОШУЄМО ДО АСОЦІАЦІЇ
 

Компанія «ПРОЄКТОРІЯ» розробила архітектурне рішення інтер’єру Етнографічного музею «Код нації» під патронатом Віктора Ющенка

Асоціація Digital Ukraine продовжує висвітлювати знакові проєкти учасників та партнерів. Раді вітати команду архітекторів компанії «ПРОЄКТОРІЯ», що доєдналася до роботи Комітету з розвитку зелених технологій та інновацій Digital Ukraine у квітні 2022 року.

Сьогодні «ПРОЄКТОРІЯ» – це не тільки потужний бренд української архітектури, але й соціально-відповідальна компанія, що долучається до проєктування нових символів української культури.

Одним з таких об’єктів, беззаперечно, є Етнографічний музей «Код нації» в селі Нові Безрадичі Обухівського району Київської області, що створюється на волонтерських засадах під патронатом III Президента України Віктора Андрійовича Ющенка.

Нове архітектурне рішення інтер’єрів музею від «ПРОЄКТОРІЯ», що презентоване влітку 2022 року, являє собою живе поєднання суворої класики та футуристичної легкості. Також при розробці проєкту команда архітекторів використала технологію віртуальної реальності.

Наразі проєкт знаходиться на етапі реалізації, проте вже зараз, підключившись тут до спеціалізованої програми та надягнувши VR окуляри, ви зможете переглянути новостворений дизайн експозиції інтер’єру у режимі реального часу і таким чином відчути на собі те, що зовсім скоро буде втілено у життя.

Докладніше про можливості компанії www.fb.com/projectoriaArch

Асоціація Digital Ukraine щиро вітає команду «ПРОЄКТОРІЯ» з чудовим національним проєктом та бажає швидкої його реалізації та нових звершень!