Забезпечення захисту персональних даних
Розвиток ІТ-бізнесу в Україні
Формування стратегії розвитку ІТ в держорганах
Освітня функція

ЗАПРОШУЄМО ДО АСОЦІАЦІЇ
 

Компанія «Датагруп-Volia» підписала меморандум із Міністерством цифрової трансформації України щодо підтримки національної благодійної платформи UNITED 24

Підписи під меморандумом поставили генеральний директор «Датагруп-Volia» Михайло Шелемба та віцепрем’єр-міністр України, міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

«Згідно з меморандумом компанія «Датагруп-Volia» має намір протягом одного року здійснювати благодійні внески на спеціальний рахунок, кошти з якого будуть використані для гуманітарних і соціальних проєктів у межах платформи UNITED 24, а також для відновлення та розвитку цифрової інфраструктури держави», – йдеться у повідомленні на офіційному онлайн-порталі компанії.

UNITED24 — ініціатива Президента України Володимира Зеленського. Завдання фандрейзингової платформи — стати головним вікном для збору пожертв на підтримку України. Кошти надходять на рахунки Національного банку України та спрямовуються профільними міністерствами на найголовніші потреби за трьома напрямами:

·       Оборона та розмінування
·       Медична допомога
·       Відбудова України

Асоціація Digital Ukraine вітає гуманітарні ініціативи учасників та надає всебічну підтримку та сприяння діджитал-ком’юніті України в роботі на Перемогу.