Забезпечення захисту персональних даних
Розвиток ІТ-бізнесу в Україні
Формування стратегії розвитку ІТ в держорганах
Освітня функція

ЗАПРОШУЄМО ДО АСОЦІАЦІЇ
 

Комітет з освіти Асоціації DigitalUkraine підтримує молоді команди майбутніх лідерів проекту “Школа Героїв”

Комітет з освіти Асоціації DigitalUkraine підтримує молоді команди майбутніх лідерів проекту Школа Героев – встречи, проекты и стажировка для школьников

19 червня в конференц-залі MIDGARD – освітня територія у Києві відбулася чергова сесія спілкування та пітчингу молодих бізнес-команд проекту «Школа героїв» – з менторами від відомих компаній та брендів України.

Майбутні підприємці представили понад п’ятдесят власних бізнес-ідей на розгляд досвідчених дорослих-менторів в залі події. Після пітчингу кожен зі школярів та студентів мав змогу отримати особисту консультацію чи запрошення на стажування чи практику від представників бізнесу. Найцікавіші ідеї та команди за умовами проекту мають змогу отримати і інвестиційну підтримку від спільноти менторів.

Цього разу юні підприємці запалювали серця журі кейсами з бокс-доставки, незвичними кав’ярнями, тату-салонами, піар-агенцією та навіть дитячим оркестром.

Серед експертів власним баченням успішного втілення бізнес-ідей підлітків поділився і Олег Борійчук, директор з розвитку компанії Nota Group , що є постійним учасником Асоціації Digital Ukraine.

Цікаво, що майже всі бізнес-ідеї молодих підприємців мають на меті левову частку просування та продажів – саме у цифрових каналах. Велика увага нового покоління підприємців та покупців прикута до соціальних мереж та відео контенту.

Україна вже є частиною нового цифрового світу.

Так тримати, юні амбасадори неймовірної «Школи героїв»!