Забезпечення захисту персональних даних
Розвиток ІТ-бізнесу в Україні
Формування стратегії розвитку ІТ в держорганах
Освітня функція

ЗАПРОШУЄМО ДО АСОЦІАЦІЇ
 

iForum, найбільша ІТ-конференція України, запрошує CIO та CISO українських підприємств взяти участь в дослідженні на тему кіберстійкості, організованої Асоціацією CISO Ukraine спільно з Octava Defence

Повномасштабне російське вторгнення в Україну суттєво вплинуло на всі процеси життя підприємств та організацій. Українські кіберзахисники змогли в короткий час мобілізуватися та пристосувати свою роботу до викликів воєнного часу. Проте на тлі зростання кількості та якості загроз, проблеми всередині галузі (нестача кадрів, неефективність використання технічних засобів захисту, відсутність системного підходу тощо) загострюються та стають критичними для життєстійкості організацій.

Саме тому Асоціація CISO Ukraine, яка об’єднує провідних експертів галузі, вирішила провести опитування, щоб систематизувати та описати рівні розвитку функції кібербезпеки, притаманні українським організаціям, та визначити стратегії посилення кіберстійкості.

Опитування триватиме до 20 січня 2023 року.

За кожну заповнену анкету опитування організатори перерахують 100 гривень БФ «Фонд освітніх ініціатив», який разом з ПРООН створює Освітні STEM-хаби для внутрішньо переміщених осіб: дітей, молоді та їх батьків.

Підтримка проєкту: Octava Defence, Мегатрейд, Accord Group та Cisco
Інформаційна підтримка проєкту: iForum, MC.TODAY, ITC.UA

Пройти опитування – https://octava.ua/ciso-research

Джерело: https://bit.ly/3BJqZIY