Забезпечення захисту персональних даних
Розвиток ІТ-бізнесу в Україні
Формування стратегії розвитку ІТ в держорганах
Освітня функція

ЗАПРОШУЄМО ДО АСОЦІАЦІЇ
 

Еволюція кіберзагроз у 2021-2022 роках. Дані дослідження Acronis від учасника Асоціації Digital Ukraine компанії «Мегатрейд».

У 2021-2022 роках кіберзлочинність сягнула нових глибин, що коштувало бізнесу в кілька разів більше грошей, ніж у 2020 році. З’явилися нові, більш складні комбіновані атаки, з використанням brute-force зламів облікових записів, дипфейків, багатостадійної компроментації email, подвійного здирництва, атак через API та інших методів.

Докладне дослідження Acronis за 2021 рік https://bit.ly/3FoRgx9 показало, що більшість кібератак були фінансово вмотивовані. Адже корпоративні дані є високоцінним товаром навіть не через їхню вартість в даркнеті, а через те, наскільки вони важливі для вас.

Захист вашої інформації від компрометації вимагає проактивного підходу, щоб зменшити наслідки атаки на системи та потенційно врятувати ваш бізнес від краху. Захиститися від багатьох небезпечних кіберінцидентів допоможуть продукти та рішення Acronis, підбір яких проведуть для вас кваліфіковані спеціалісти «Мегатрейд».

Так, наприклад, Acronis Cyber Protect — це комплексне програмне забезпечення для захисту від шкідливого коду та інструмент для резервного копіювання, який підходить для компаній будь-якого розміру та пропонує засоби, необхідні для захисту вашої мережі, пристроїв і даних.

Важливо, що саме зараз є гарна нагода перейти на Acronis Cyber Protect Cloud на дуже привабливих умовах: користуйтеся цим рішенням БЕЗКОШТОВНО, доки діє контракт на ваш поточний продукт з кібербезпеки.

Акція актуальна до 31 грудня 2022 року.

Щоб скористатися пропозицією, необхідно надати підтвердження чинного контракту та/або документи, необхідні для підтвердження відповідності вимогам акції.

Консультації: soft@megatrade.ua, (044) 538-00-06.

Джерело: https://bit.ly/3WdYElP