Забезпечення захисту персональних даних
Розвиток ІТ-бізнесу в Україні
Формування стратегії розвитку ІТ в держорганах
Освітня функція

ЗАПРОШУЄМО ДО АСОЦІАЦІЇ
 

Digital Ukraine та LUCC: поглиблюємо партнерство

Асоціація  Digital Ukraine  та Люксембурзько-Українська Торгова Палата (LUCC A.s.b.l) підписали меморандум про співпрацю задля налагодження зв’язків із потенційними партнерами та інвесторами.

Документом передбачається встановлення партнерських відносин і розвиток довгострокового, ефективного та взаємовигідного співробітництва між Асоціацієюю Digital Ukraine та Люксембурзько-українською торговою палатою, що сприятиме розширенню та удосконаленню зв’язків між двома країнами у сферах, які становлять спільний інтерес.

У межах Меморандуму передбачено також організацію спільних заходів – бізнес-форумів, семінарів/вебінарів, конференцій, круглих столів, дискусій, інших заходів, а також обмін інформацією, знаннями та досвідом.

Результати вже проведених заходів люксембурзько-української конференції «Енергоефективність промисловості та сільського господарства», що проходила у Люксембурзі 20 березня 2023 року, та люксембурзько-українського бізнес-форуму «RAPID RECOVERY OF UKRAINE»,  31 січня 2023 року в Люксембурзі, показали, що успішне післявоєнне відновлення нашої держави значною мірою залежатиме від фінансової підтримки з боку європейських та міжнародних партнерів. Саме тому нашою метою є сприяння залученнь потенційних інвесторів в Україну.

Довідка

Люксембурзько-українська торгова палата (LUCC A.s.b.l) заснована у Великому Герцогстві Люксембург у 2017 році та є некомерційною організацією, яка сприяє встановленню та розвиткові активних ділових відносин між Україною та Люксембургом. LUCC A.s.b.l вже співпрацює із Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України, Державною службою Укрaїни з питань праці,  Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру, Державним агентством Укрaїни з питань кіно, Національною соціальною сервісною службою, TechUkraine, Професійною асоціацією екологів України, Науково-дослідним центром економіко-правових рішень у сфері застосування технологій розподіленого реєстру, Ірпінською міською радою, Полтавською міською радою, Житомирською міською радою, Конотопською міською радою, Полтавською обласною радою, Вінницькою міською радою, Тернопільською міською радою, Чернігівською обласною радою, Дніпропетровською обласною радою, Чернівецькою обласною радою, Фортечною районною у місті Кропивницькому радою.