Забезпечення захисту персональних даних
Розвиток ІТ-бізнесу в Україні
Формування стратегії розвитку ІТ в держорганах
Освітня функція

ЗАПРОШУЄМО ДО АСОЦІАЦІЇ
 

Асоціація Digital Ukraine – офіційний інформаційний партнер виставки «Волонтер ЕКСПО»

На виставці будуть представлені засоби зв’язку, спеціальна та професійна оптика, дрони та квадрокоптери, інноваційні рішення, зарядні станції, ДБЖ, зігріваючі пристрої, ліхтарі, амуніція, засоби захисту та спорядження, медичні засоби та техніка, харчування, намети, спальники, термобілизна, засоби гігієни та предмети щоденного вжитку для військових тощо.

Протягом 3 днів, 10-12 листопада 2022 року в павільйонах Міжнародного виставкового центру (м.Київ, пр-т Броварський 15) учасники матимуть можливість продемонструвати розробки і продукцію, яка потрібна ЗСУ, взяти участь в обговореннях і презентаціях новинок, поспілкуватися з військовими та волонтерами та визначитися з їхніми потребами.

Виставка проводиться за підтримки Асоціації «Українська оборонна та безпекова промисловість» та Асоціації індустрії оборони та безпеки Чеської Республіки.

Офіційний інформаційний партнер – Асоціація Digital Ukraine.

Запрошуємо учасників та партнерів Асоціації до відвідування та презентації власних гуманітарних та волонтерських проєктів в ході проведення «Волонтер Експо».

Докладна інформація та бронювання стенду www.uapotok.com.ua.

Вхід вільний за реєстрацією.