Забезпечення захисту персональних даних
Розвиток ІТ-бізнесу в Україні
Формування стратегії розвитку ІТ в держорганах
Освітня функція

ЗАПРОШУЄМО ДО АСОЦІАЦІЇ
 

Асоціація Digital Ukraine допомагає майбутнім ІТ-спеціалістам у виборі професії у вступній кампанії 2022 року

«Не секрет, що українські інженери та ІТ-спеціалісти є однією з найбільш конкурентних категорій спеціалістів в іноземних технологічних компаніях. Значною мірою цьому сприяє історично сильна фізико-математична школа в українських вищих навчальних закладах, висока мотивація, талант та працьовитість української молоді», – ділиться своїми спостереженнями з читачами онлайн-видання для батьків талановитих дітей MamaWOW Віце-президентка компанії-учасниці Асоціації  Digital Ukraine «ІТ-Інтегратор» Надія Омельченко.

Разом з тим, навіть під час війни українська ІТ-галузь є чи не єдиним сектором економіки в Україні, який не тільки не зменшив своєї експортної виручки, але й значно збільшив її за результатами перших місяців 2022 року.

Проте досить невисокий відсоток вступників та їх батьків володіють повною інформацію про весь перелік спеціальностей, що існує у такому привабливому та перспективному напрямку працевлаштування, як українська ІТ-сфера.

Дізнатися більше про професію ІТ-інженера, умови приєднання молодих фахівців до команди найбільшого системного інтегратора в Україні компанії «ІТ-Інтегратор» та спеціальні програми підтримки та розвитку освітніх ініціатив для талановитої ІТ-молоді ви можете в розгорнутому експертному матеріалі «ПРОФЕСІЯ МАЙБУТНЬОГО – ІТ-ІНЖЕНЕР. ЧОМУ ТЕХНІЧНА ОСВІТА MUST HAVE ДЛЯ МОЛОДОГО ПОКОЛІННЯ УКРАЇНЦІВ» HR-директорки компанії Олени Маслій-Шишової – спеціально для читачів MamaWOW у липні https://bit.ly/3oNqera