Забезпечення захисту персональних даних
Розвиток ІТ-бізнесу в Україні
Формування стратегії розвитку ІТ в держорганах
Освітня функція

ЗАПРОШУЄМО ДО АСОЦІАЦІЇ
 

28 листопада вперше за межами України, в залах міської ратуші Брюсселя (Бельгія) відбувся традиційний Київський інвестиційний форум «Стійкість. Інновація. Sustainability» 2022

На запрошення організаторів Digital Ukraine в якості акредитованого медіа знайомить читачів та учасників асоціації з головними документами, що були анонсовані заради інвестиційної підтримки Києва в ході Kyiv Investment Forum 2022.

Зокрема, одним з найяскравіших моментів форуму стало підписання між керівниками Києва та 12 європейських міст, серед яких Брюссель, Париж, Рим, Гельсінкі, Познань, Подгориця, Берлін, Ліон, Рига, Сараєво, Бергамо та Вільнюс, Спільної декларації про підтримку швидкої та сталої реконструкції столиці України для протидії руйнуванням від нападів Росії. Підписані під час Київського інвестиційного форуму 2022 у Брюсселі документи забезпечують взаємну підтримку та співпрацю між містами у кризових ситуаціях та допомогу гуманітарного та технічного характеру, а також зміцнення економічних, культурних та соціальних відносин у майбутніх проектах.

Крім того в ході форуму було підписано Угоду про побратимство між містами Києвом та Дубліном, Меморандум про взаєморозуміння між містами Києвом та Гельсінкі, а також Угоду про встановлення дружніх відносин між містами Києвом та Сараєво.

Зі свого боку Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) та місто Київ підписали меморандум про взаєморозуміння щодо координації подальшої співпраці щодо фінансування та підготовки пріоритетних інвестиційних проектів для столиці України, ключових для її післявоєнної відбудови.

Загалом близько 1,1 мільярда євро інвестицій для посилення стійкості та сприяння швидшій післявоєнній відбудові Києва було закладено в семи угодах, підписаних під час Kyiv Investment Forum 2022.

Повну версію запису події ви маєте змогу подивитися у відкритому доступі за посиланням https://bit.ly/3P3skQ0

Докладніше: https://bit.ly/3FBnbvP