Забезпечення захисту персональних даних
Розвиток ІТ-бізнесу в Україні
Формування стратегії розвитку ІТ в держорганах
Освітня функція

ЗАПРОШУЄМО ДО АСОЦІАЦІЇ
 

28 липня відбувся перший безкоштовний Онлайн-інтенсив «Твій новий бізнес. Як розпочати власну справу у 2022 році та бути успішним»

Триста зареєстрованих слухачів курсу, п’ятдесят слухачів першого онлайн-інтенсиву 28 липня 2022 року та більше дванадцяти подарункових сертифікатів на безкоштовний супровід бізнесу на три місяці під час дії воєнного стану в Україні від провідного партнера освітньої ініціативи Асоціації Digital Ukraine – лідера ринку аутсорсингових послуг в Україні компанії Nota Group.

Так пройшов перший освітній Онлайн-інтенсив «Твій новий бізнес. Як розпочати власну справу у 2022 році та бути успішним».

Чотири години безперервного навчання від кращих спеціалістів з бухгалтерського, юридичного та кадрового супроводу, а також цінні практичні навички та алгоритми роботи з віддаленими відділами продажу та цифровим маркетингом – з активними посиланнями на інструменти управління та алгоритми аналітики рекламних кампаній.

Живе спілкування з експертами у прямому ефірі.

Актуальні зміни у законодавстві та особливості ведення бізнесу та пошуку клієнтів під час воєнного стану в Україні.

Все це і багато іншого – у новому форматі безкоштовних навчальних вебінарів від Асоціації Digital Ukraine на підтримку громадян України, що бажають розпочати та розвинути власну справу у ці буремні часи.

Більше інформації про формат та наступні заплановані вебінари – welcome@digitalua.org.