Так пройшов перший освітній Онлайн-інтенсив «Твій новий бізнес. Як розпочати власну справу у 2022 році та бути успішним».
Чотири години безперервного навчання від кращих спеціалістів з бухгалтерського, юридичного та кадрового супроводу, а також цінні практичні навички та алгоритми роботи з віддаленими відділами продажу та цифровим маркетингом – з активними посиланнями на інструменти управління та алгоритми аналітики рекламних кампаній.
Живе спілкування з експертами у прямому ефірі.
Актуальні зміни у законодавстві та особливості ведення бізнесу та пошуку клієнтів під час воєнного стану в Україні.
Все це і багато іншого – у новому форматі безкоштовних навчальних вебінарів від Асоціації Digital Ukraine на підтримку громадян України, що бажають розпочати та розвинути власну справу у ці буремні часи.
Більше інформації про формат та наступні заплановані вебінари – welcome@digitalua.org.