Забезпечення захисту персональних даних
Розвиток ІТ-бізнесу в Україні
Формування стратегії розвитку ІТ в держорганах
Освітня функція

ЗАПРОШУЄМО ДО АСОЦІАЦІЇ
 

17 травня відзначається World Telecommunication and Information Society Day

Всесвітній день електрозв’язку та інформаційного суспільства (World Telecommunication and Information Society Day) або Всесвітній день телекомунікацій (World Telecommunication Day) відзначається з 1969 року за рішенням сесії Адміністративної ради Міжнародного союзу електрозв’язку.

Цей день – професійне свято всіх програмістів, системних адміністраторів, інтернет-провайдерів, веб-дизайнерів, редакторів інтернет-видань і всіх інших людей, зайнятих у сфері інформаційних технологій. А мета даного свята – сприяти підвищенню рівня поінформованості про можливості, які може принести товариствам та країнам використання інтернету та інформаційно-комунікаційних технологій, а також про шляхи подолання «цифрового розриву», – ділиться на своїй сторінці Державний Університет Телекомунікацій, що в тому числі готує сьогодні для України й високо фахових спеціалістів з інформаційної безпеки.

Асоціація Digital Ukraine доєднується до вітань та бажає кожному користувачу – безпеки, а воїнам інформаційного фронту – наснаги та постійного руху вперед.