Структура Асоціації

Вищим органом управління асоціації «Digital Ukraine» є Загальні збори Членів, що складаються з уповноважених представників компаній – членів Асоціації. Кожний представник має на Загальних зборах членів один голос.

 
Вища Рада Асоціації

Загальне керівництво діяльністю Асоціації в період між Загальними зборами членів здійснює Вища Рада Асоціації, яка є представницьким органом Асоціації.

 

Наглядова Рада Асоціації

Орган Асоціації, що наглядає за її діяльністю щодо відповідності основним напрямкам соціально-економічного розвитку, затвердженого органами державної влади, та який здійснює дорадчі та консультативні функції.

 
Президент та віце-президенти Асоціації

Оксана Борисенко

президент асоціації «Digital Ukraine»

У березні 2015 Оксана Борисенко була обрана президентом та керівником асоціації Digital Ukraine.

З 2010 року активно працює в ІТ індустрії, спочатку як координатор ІТ комітету Европейської Бізнес Ассоціації, потіь як керівник маркетингового, PR та GR департаменту EPAM Systems Ukraine, спів-завновником фенчурного фонду GrowthUP+, керівником стартапу EnableTalk, радником Міінстра економічного розвитку та торгівлі України та виступає лоббістом ІТ індустрії, експертом ринку, спікером на різних заходах, є автором статей.

Біографія

 

 

Сергій Савченко

віце-президент асоціації «Digital Ukraine»

компанія «БМС Консалтінг»

У серпні 2014 Сергій Савченко був обраний віце-президентом асоціації Digital Ukraine, очоливши робочу групу з питань .

З 1997 року до теперішнього часу – голова правління та комерційний директор компанії «БМС Консалтінг». Неодноразово Сергія Савченко за його діяльність було нагороджено багатьма нагородами та відзнаками.

Біографія