Робочі групи

Наразі в рамках Асоціації створено декілька профільних Робочих груп.
  • Робоча група з питань електронного уряду та створення єдиних стандартів в ІТ-галузі. Перед групою стоять завдання допомоги державі у реформуванні системи державного управління та економіки, шляхом розробки рекомендацій щодо ІТ-трансформації і взаємодії з усіма зацікавленими відомствами та організаціями. Робочу групу очолює Микола Довженко.
  • Робоча група з питань кібер безпеки. Група займається напрацюванням державних технічних стандартів кібер безпеки у складі різник державних технічних комісій. Робочу групу очолює Оксана Борисенко
  • Робоча група з електронного документу. Була створена для напрацюванням державних технічних стандартів для е-документу. Робочу групу очолює Оксана Борисенко
  • Робоча группа з напрацювання професійних стандартів для ІТ професійРобочу групу очолює Оксана Борисенко
  • Робоча група з питань внесення змін до Закону України про держзакупівлі. Профільна група Асоціації співпрацює з ініціативною групою по обговоренню законопроекту «Щодо внесення змін в Закон України «Про здійснення державних закупівель» і по створенню майданчики для здійснення електронних торгів у сфері державних viagra en suisse закупівель в країні. Робочу групу очолює Сергій Савченко.

Кожна компанія – член Асоціації може приєднатися до обговорення важливих питань в рамках тієї чи іншої Робочої групи, вносити на розгляд свої пропозиції щодо її профільних ініціатив.